نسخه آزمایشی
سخـن روز
آیت الله عاملی: قلب مؤمن بین دو انگشت خدا قرار دارد و خداوند است که در قلب او تصرف می‌کند.
اخبار ویژه

راه اندازی نسخه جدید پایگاه اطلاع رسانی موسسه فرهنگی پژوهشی دارلارشاد

815  

نسخه جدید پایگاه اطلاع رسانی موسسه فرهنگی پژوهشی دارلارشاد راه اندازی شد

نسخه جدید پایگاه اطلاع رسانی موسسه فرهنگی پژوهشی دارلارشاد، دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله سید حسن عاملی، راه اندازی شد.

این نسخه از وبسایت با رویکرد ارتقاء کمی و کیفی ارائه شده و آثار حضرت آیت الله عاملی را در قالب های مختلف ارائه خواهد کرد.

عزیزانی که علاقمند به همکاری افتخاری هستند، می توانند به دفتر مؤسسه واقع در اردبیل، چهارراه بازار، جنب دفتر امام جمعه، پژوهشکده شیخ صفی الدین اسحاق اردبیلی مراجعه نموده و یا با شماره تلفن های 04533261957 و 09368306819 تماس حاصل نمایند.


نویسنده : مدیریت کل
1395/10/13

کلمات کلیدی: آیت الله عاملی، دارالارشاد، سایت جدید
نسخهPDF نسخه pdf
نظرات
ارسال شده توسط قاسمی در تاریخ 1395/11/22
با عرض سلام و ادب و خسته نباشید به محضر برادرانی که در این عرصه شبانه روز تلاش می کنندضمن تشکر از تغییراتی که در شکل سایت انجام دادید ولی متاسفانه در این تغییرات دو مورد مهم حذف شده که امیدوارم تجدید نظر بفرمائید1-در شکل سایت قبلی آخرین اضافات صوتی به راحتی قابل مشاهده بود ولی در شکل جدید حذف شده است2-آرشیو بیانات ارزشمند حاج آقا در سالهای گذشته حذف گردیده است.----------------------------------------------------------پاسخ:با سلام1- برای مشاهده آخرین اضافات صوتی در صفحه اصلی کادر \"صوت\" در نظر گرفته شده است.2- همه آرشیو های موجود سایت قبل عینا انتقال داده شده است برای مشاهده به صوت بیانات مراجعه کنید
پاسخ
ارسال نظر در مورد مطلب

نام *
ایمیل *
متن نظر *
ارسال
اخبار اخیر
پایگاه اطلاع رسانی موسسه فرهنگی و پژوهشی دارلارشاد مرکز حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله سید حسن عاملی